Olszewski - „TUSK TO ZDRAJCA!!!!"

Pepa Pig

Pepa Pig

155 355 wyświetleń285

  Pod koniec życia premier Jan Olszewski ujawnił swoje wstrząsające wspomnienia z początku lat 90. Wiedział wówczas, że służby specjalne podejmą próbę obalenia jego rządu, gdy tylko zdecyduje się na pełną lustrację. Próbował zatem uzyskać poparcie większości parlamentarnej. Niestety, nie udało się, gdyż nie spełnił warunków, które stawiał wchodzący wówczas do polityki “znikąd” Donald Tusk.
  Czego chciał Tusk w zamian za pomoc w odzyskaniu Polski z rąk sługusów Moskwy? Chciał… nietykalności.

  Opublikowany 10 dni temu

  Komentarze

  1. Mariusz Stalowy

   Panowie policzmy głosy.

  2. Dawid Kowalewski

   RUDY ODBIJE CI SIE TO MLODZIECZYM GOWNEM

  3. Piotr Ozog

   Tusk to prawdziwy zdrajca Polski Jego miejsce jest w więzieniu Nigdy w Polsce nie powinien pełnić żadnej funkcji publicznej

  4. Eugeniusz Maciejewski

   Zachęcam do wysłuchania i działania : pl-news.net/online/wideo-THeufSfrBEM.html wszak to nasza wspólna sprawa Pozdrawiam !

  5. Jola Wieja

   Kiedy Tusk stanie przed sadem czekamy na sprawiedliwosc!!!!

  6. Ignacy Sandal

   Tusk na Kanclerza BRD!

  7. Czeslaw Popielarczyk

   Tak się składa ze wierze Sumlinskiemu.

  8. Hypnosis1

   Jestem Misiak, jestem księdzem Street workout erem. Te reklamy...

  9. TOMASZ WOZNIAK

   tusk gnida - każdy wie - ale popatrzcie ilu tuskopodobnych wokół nas

  10. Czesio Czesuaf

   Ten rudy skurwysyn powinien mieć wyrwany język, wybite zęby, wypalone ślepia, obcięte ręce, na czole wypaloną swastykę i sierp z młotkiem ...i puszczony wolno . Pierdolony pachołek krowy Makreli, pedofila Timbercymbermansa, alkoholika Klunkiera i pedała Makarona

  11. Wanda Kuprel

   Twarz typowego hitlerowca! Szwabisko calą gębą.

  12. MM

   PASZŁA WON MOSKIEWSKA SWOŁOCZ

  13. Jadwiga Grzesikiewicz

   Czy ta ryża 🐖🐷🐽będzie 16 lutego w Warszawie?

  14. 677Gre

   Lista 42 sukcesów koalicji PO-PSL: 1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci) 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 17) Podniesienie VAT-u na wszystko 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066) 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 40) Ograniczenie potencjału militarnego 41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej 42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi)

  15. J G

   Tusk nie śpi. Pije i idzie w ślady Junckersa. Cała koncepcja federalizacji Europy pod batem Berlina upada. I to nie przez Polskę, nie Węgry czy Le Pen we Francji! Przez Italiańców! Przez Włochów, którzy pokazali Brukseli środkowy palec. Kukiełka banksterów i brukselskich lewaków z namaszczeniem Berlina, nieudacznik Macron zaczął od obrażania Polaków, Węgrów, Brytyjczyków i w kińcu Włochów. Konflikt między Paryżem i Rzymem! największymi przyjaciółmi i twórcami Unii potwierdza , że model Unii siłą wdrażany przez Merkel i Macron i ich agentur Timmermansa czy Junkersa i TAK z pianą na ustach broniony przez Tuska, ten projekt upada! Macron odwołał ambasadora Francji we Włoszech! WOW! Pierwszy raz od czasu Mussoliniego! Panie Tusk! Gdzie ta unijna Europa! Gdzie ta unijna miłośc i kooperacja, do KTÓREJ mówiłeś panie Tusk -Polska zaczyna nie pasować? A co , Włosi pasują!? Tusk, nie śpi. Tusk ma bezsenne noce. Kto go weźmie pod skrzydła po obrazie nie Polaków, ale Brytyjczyków! Nie Merkel bo odchodzi. Nie Junckers i Timmermans bo w maju odchodzą. Wróci do Polski? Po zarabianiu 32 tysięcy Euro na miesiąc i opluwaniu Polaków? Co dalej , panie premierze? Czekam na wyjaśnienie finansowania polskiej partii - KLD-UW-PO przez obce pieniądze! Nie ma kraju gdzie jest to dozwolone!

  16. Marek Mordarski

   To praprawda

  17. Andrzej Fron

   Na jaką karę zasługuje tyfusk ? Przez niego tylu ludzi odebrało sobie życie z powodów ekonomicznych . Myślę że dożywocie to za mało dla tego psychopaty .

  18. Jadwiga Pichen

   Chyba cie chlopie zamulilo Wszystko co zle to Tusk Przez 27lat wszyscy buowali Panstwo a wyscie to wszystko zniszczyli w 3 lata Dorwaliscie sie wreszcie do koryta Od poczatku zakonczenia wojny nikt tak nie grabil jak wy .Najwiekszy zlodziej pirwszy krzyczy lapac zlodzieja

  19. Mirka Witeczek

   Powiedział antoni,!!!

  20. Wieniawa pl

   Dlaczego Olszewski tak dlugo milczal do cholery.Zawsze go popieralam ale nie rozumiem jego postawy.Tusk byl zdrajaca jest kanalia i swinia.

  21. wisnia1920JLB

   A wy dalej głosujcie na PO idioci...

  22. LAND

   Wałęsa ty gnoju!

  23. Andrzej W

   Rodzina pana Olszewskiego powinna zabronić przyjścia na pogrzeb nocnej zmianie

  24. Jan Sadowski

   U mnie w domu powiadali nie ufaj osobą mówiących twoim głosem ,księdzu,złym ludziom,propagandzie ,zdrajcom,oszustom osobom przy wspólnym prowadzonym interesie i jak są zdrady w małżeństwie.Daliśmy im swoje zaufanie to teraz możemy be be be robić jak barany

  25. Daw Nr1

   Pan Donald Tusk jest mega utalentowanym Politykiem! Zostanie Prezydentem Polski! Wasze szczekanie wam nic nie da! Plebsy i wsiuny! Pozdro z Deutschland

  26. Tom Lakoma

   Tusk to szczur. A know go popiera to jest ze starego ukladu

  27. Mariusz G

   rudy bedziesz kiedys wisiaj.....na polskiej brzozie!!!

  28. Buuu 74

   Ruda świnia,niemiaszki i burdel francuski się kończy..

  29. Halina K

   Walesa dzialal na rzecz Rosjan . a Tusk na rzecz Niemiec i nic w tym sie nie zmienilo , tak jest po dzien dzisiejszy.

  30. Arek Nita

   Nie daj się panie Tusk

  31. Piotr Kociszewski

   Olszewski powinien zorganizować stan siłowej eksmisji tych zdrajców, ale jego uczciwość nie powalała na taki akt, ale za to Tusk nie miał skrupułów co do niewygodnych mu ludzi i za to powinien dostać kulę w pustą łepetynę i nie tylko on.

  32. Henryka Nowakowska

   Może byście się zastanowili "hejterzy" co piszecie? Nie dość że nie znacie historii i czasów panującej komuny i jej powiązań, to opluwacie człowieka który zrobił najwięcej dla Polski, niezależnie od okoliczności i kłód rzucanych mu pod nogi przez pisiorow. Zdrajcy to panują obecnie i długo się będziecie po nich podnosić. Śp. Olszewski niezależnie od swoich dobrych przymiotów świętoszkiem nie był. Jak widać nie mógł się pogodzić iż odszedł odsunięty od władzy i to nie z powodu D. Tuska. Ale prawda boli i w oczy kole. Wiec zanim kogoś nazwiecie zdrajca najpierw zastanówcie się co byście zrobili w sytuacji i na ich miejscu. Ale myślenie boli i obciąża łepetynę wiec bluzgacie jak tylko możecie.

   1. Bogusław Kwieciński

    Henia slyszalem wiele idiotyzmow ale ty bijesz wszystkie na glowe.Powinnas sie leczyc

  33. rodak rodak

   Kazdy Polak wie ze to ruda konfitura.

  34. 999qwe999

   Okropna intonacja i dykcja pełna niepotezebnych pauz sprawia, że nie da się tego słuchać. Do tego dochodzą wstawki i porozrzucana kolejność. Słabo w uj!

  35. Adam T

   i prawda sam powiedział że zbuduje takom polske że wszyscy będąm wracać A SAM SPIERDOLUIŁ ZA EURO

  36. Gomorra

   Ostro jadą z tym złodziejem.Mają racie brawo Polaki.

  37. Robert Trebor

   Jaki ty Korwa prorok jesteś ruski pachołku

  38. Apoloniusz Faza

   I CO Z TEGO LUDZIE?!ON BEDZIE PRZYSZLYM PREZYDENTEM!

  39. kkkja

   oj nieprawda nie wiesz nie mów głupot Wałęsa niczego nie parafował ani żaden urząd Olszewszki w ostatniej chwili to zablokował . Jak robisz takie filmiki mów prawdę Pozdrawiam

  40. ptasia6

   na

  41. Maciej G.

   Olszewsky to zydo komuna masonska

  42. Aleksander Piechówka

   Tuska powinni zlikwidować. A pochówek zrobić w Afryce. Za to co zrobił polakom. Kawał suki polskiej.

  43. J Ga

   Gówno mnie obchodzą takie słowa o Tusku Olszewskiego

  44. Aga Kubia

   Same świry .

  45. Baronimo87

   Niech zostanie tam gdzie jest!!!!

  46. Ryszard Gasiorek

   Ten material utwierdzil mnie w przekonaniu ze Tusk to zdrajca Polski na rzecz Niemiec.

  47. Zbigniew Polewski

   "RUDY"Tusk powinien popełnić samobójstwo ,ale ten cwel niema krzty dumy i H mu w D. Może w końcu ktoś mu pomoże tak jak Leperowi

  48. Wieslaw Szypniewski

   Bzdury , konfabulacje. Olszewski gdyby mial cos do powiedzenia, to nie czekal by do smierci. Po prostu byl zbyt powazny aby pociskac takie gnioty

  49. Lu Niż

   ciekawe komu zależy aby tak podzielić Polaków!

  50. Piotr Perkowski

   Jeszcze w Polsce będzie na scenie politycznej. Też zdrajca jest nietykalny!

   1. Ignacy Sandal

    Znajdzie się na scenie politycznej, dzięki takim samym jak on! 😞

  51. 2457 B

   To skandal, że taki potwór Tusk miesza i sprzedaje Polskę, takie ścierwo zasługuje na KS -a, a tutaj Bismarck w spódnicy daje mu odznaczenia?!!! Dlaczego w Polsce nie ma takich ludzi z jajami, IRA którzy zrobiliby co się należy z takim gnojem parszywym i wtedy inny by pomyślał, czy warto być zdrajcą narodu!!! Lecz cóż! My Polacy wszystko łykamy, jak te kury, które własne łajno jedzą! Wszystko co uknuje ten skurwieli Tusk przeciw Polsce razem z tym Bismarckiem w spódnicy, my bierzemy i ulegamy. Polacy czy chcecie dalej czekać i pozwolić na to, że już nigdy nie będziemy wolni, wolni od skurwieli, od prusaków i innego gówna?!!! Do czynu Rodacy!!!

  52. Henry Chinaski

   Jan Olszewski żyje! Ktoś widział ciało? Kolejny teatrzyk.

  53. Kazimierz Markiel

   To tylko sobie jeszcze zagwarantujcie, że was nie ociulają w wyborach, jak zawsze. Stary

  54. Tomasz Wagner

   My wszyscy tak jak tu jestesmy dajmy wielki hejt nienawiści dla Rudego Brukselczyka vel Szepetlawy Kaszeba

   1. Ignacy Sandal

    Volksdeutsch'a!

  55. Tomasz Wagner

   Tusk to msciwy wykolejeniec

  56. Jerry Bańka

   Chwała człowiekowi ,ktory cenił Polskę i obnażył tych ,którzy Ojczyznę doprowadzali do zagłady 🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱❤️

  57. Sara Kozłowska

   Ten rudy, nie ma żadnej godności, zrobi wszystko dla pieniędzy.....To przez niego Polskę jest tak nękana..... istna targowica, a Wałęsę to zdrajca, każdy to wie.

   1. Ignacy Sandal

    To jakiś idiota! Zagrzewa ludzi do walki z bolszewizmem, sam będąc eurobolszewikiem! :-/

  58. lukasz korus

   nie ma miejsca dla takiego rudego i jego rodziny w wolnej polsce

  59. Just Focus

   Gdyby nie Tusk, to dawno byśmy z PiSem utonęli i stalibyśmy się państwem Rydzyka.

  60. Z P

   Skurwielu to ty jesteś volksdeutschu, plecaku szwabski Huju krzyżacki. Jebany potoku Vtej kolumny.

   1. 2457 B

    +Z.P :👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍💕👍👍👍

  61. NACJONALISTA POLSKI

   Her Tusk rozumie mniejszosc narodowa gdyz sam do nich nalezy, jak powiedzial, zatem nie jest Polakiem i nie moze startowac z polskich list wyborczych. Glosujemy tylko na POLAKOW !!!

  62. janserce11

   prawacko faszystowskie bredzenie

  63. KING FSO

   Donald zlodziej zdrajca gosc ktory zrobi wszystko zeby jego kochane niemcy byly gora. Donald powiem wprost WYPIERDALAJ do kraju twojego dziadka

  64. Jacek Furman

   Słynny cytat Tuska: "Panowie policzmy głosy"

  65. kosiarz Umysłów

   Nie pierdolcie tyle tylko do roboty łatwo powiedzieć trudniej zrobić ,jak jeszcze za kandecji pis nie siedzi to o czymś swiadczy, a wybory nie daleko a tu już wam nowe partie podsyłaja pod nos bo wiedzą co myślicie na temat starych parti, a jak się wie jak najwiecej o wyborcach to łatwo ich zmanipulawać a Nadzieja matką głupich

  66. Zbigniew Gorski

   Żyjemy w dawnym kraju ,wszyscy wiedzą że ten czy inny jest agentem czy zdrajca i nic z tym nie robi władza, ja rozumiem że trzeba też udowodnić winę ale jeżeli są twarde dowody ,gdzie jest władza, a może wszyscy mają coś do ukrycia ?

  67. oh la la !

   to NIE jest film p.GRZEGORZA BRAUNA , o co tu chodzi? nie ładnie tak pod płaszczykiem innej osoby!

   1. Pepa Pig

    oh la la ! Nie to nie jest jego film gwarantuje 100%

  68. Piotr Banaszek

   Tusk ty pierdolony zdrajco ,sprawiedliwość jest cierpliwa

  69. bloodis tv

   Rudy śmieć !!!!!

  70. Halina Obcy

   Ludzie opamietajcie sie nic pisaniem takim nie wskoramy .oni sa tal silni wszstko zmienia przekabaca jak zwykle bo za nimi stoi prawie cala europa.tyle bylo roznych afer i co z tego,nikt nie siedzi .i slychac jeszcze do czego zmierza -kandydowac na prezydenta .a to powinien juz dawno byc pozbawiony obywatelstwa polskiego za te wyczyny ale kto to zrobi ?nikt bo wszyscy maja nieczyste rece.a my prosci ludzie co mamy do powiedzenia nic ,nikt sie z nami nie liczy,walesa ogloszony zdrajaca i ci jakie konsekwencje poniosl zadne.takze musimy sie pogodzic ze juz Polski nie ma .tylko jeszcze jakas utopia ze jesetesmy panstwem my jestesmy juz dawno kolonia niemiecka -troche pogrzebac w internecie i sie dowiecie kto rzadzi swiatem i nami -tacy rotschild,rokrfeler i soroz

  71. Alina DW

   Ludzie liczymy głosy? Kto za nabiciem na pal a kto za krzesełkiem ? Elektrycznym oczywiście a może zamkniemy go w jednej celi do końca życia z Merkelową

  72. Alina DW

   Po oczach poznać ludzi ten rudzielec ma wyjątkowo fałszywe zdradzieckie ślepia i zaciśnięte wąskie usta jest nazwa na takie typy w kryminologii

   1. Sonia Grazo

    oj chyba język wybiegł ci przed rozum

  73. Krzysztof Bauer

   Gość się śmieje wszystkim prosto w twarz. Czyje się bezkarna menda pospolita

  74. Krzysztof Bauer

   Prawda jest taka. Wszyscy wiedzą kim jest Donald T. Lecz nikt z tym nic nie zrobi.

  75. verti games

   Zdrajca jebany rudzielec

  76. J Jpolak

   Tusk to jedno a drugi to Lewandowski , z resztą te wszystkie szerszeie z Gdańska zrobili wielką szkode Polsce i Polakom , Tusek od młodych lat siedzi w antypolskiej polityce , tak naprawde nigdy w życiu nie pracował .

   1. Sonia Grazo

    ha co ty mowisz? krecia robota to ciężka praca ;))

  77. Zbyszek Dobrowolski

   A ktoś widział rudego nie fałszywego bo ka mie

  78. Leopold Smyra

   tusk to zwykły volksdeutsche ptfu ruda menda

  79. ANONYMOUS MG76

   Tusk to był tzw "sleeper" . Kto wie ten wie .

  80. ANONYMOUS MG76

   POLKI i POLACY : CZY NIE MACIE JUZ DOSYĆ TEJ FARSY ODGRYWANEJ NA ulicy WIEJSKIEJ ? JAK DŁUGO DACIE SIĘ JESZCZE OSZUKIWAĆ ? POLSKA POD OBECNYMI RZĄDAMI ( CZY TO LEWICY CZY PRAWICY ) W OGÓLE O WAS NIE DBA. DLATEGO ZA tzw CHLEBEM MUSICIE SIE TUŁAĆ PO ŚWIECIE. JA SPĘDZIŁEM PONAD 13 LAT NA SAKSACH I NAJLEPSZE LATA MOJEGO ŻYCIA POSZŁY W PIZDU... TYLKO " WORK , WORK ,WORK ". ŚWIĘTA Z DALA OD BLISKICH I BRAK ZNAJOMYCH OTO SKUTKI PANOWANIA NASZYCH POLITYKÓW. CZAS NA ZMIANY , CZAS ABY POLSKĄ ZACZĘLI RZĄDZIĆ POLACY DLA POLAKÓW . ps.Przepraszam za to że piszę bez Polskich znakow .Jak najszybciej to skoryguję . ps.2 PROSZĘ , NIE BÓJCIE SIĘ PRAWDY ! KOPIUJCIE I TEKS I POWIELAJCIE , ABY WIĘKSZA ILOŚĆ OSOB , KTÓRA MUSIAŁA OPUŚCIĆ POLSKĘ MOGŁA POWIEDZIEĆ GŁOŚNO " DOŚĆ" ! ! ! TO CO NAPISAŁEM TO DOPIERO JEST POCZĄTEK. JESTEŚMY JAWNIE OSZUKIWANI OD.....BARDZO DAWNA . CZAS NA PRAWDĘ ! KOCHAM POLSKĘ , KOCHAM POLKI I POLAKÓW ALE NA ŚWINIE PRZY KORYCIE NIE WYRAŻAM ZGODY- TO MÓJ MANIFEST. PODPISANO: JA SUWEREN . AMEN

  81. Karolina Nowosielska

   .....zdrajca / powinien siedziec /niech spierda..../ tyfus w piekle....Tymczasem kolega DT szykuje sie na fotel prezydencki!....Kim my jestesmy, ze mozna nas tak w dupe robic?!

   1. Karolina Nowosielska

    ...malo tego!!...jego przeciwnicy to bieronki, dudki...i inne fiutki...

  82. TheAgasof

   Ówcześnie ludzie mogli nie wiedzieć o wrogiej działalności Tuska, przecież nie było internetu, dlatego właśnie poprzez brak wiedzy ludzie naiwnie głosowali na Tuska, Kwaśniewskiego itp. stad tez nie można mieć pretensji. Dzisiaj każdy wiadomości na temat tych dziadów ma na wyciągnięcie ręki a mimo to bardzo duża cześć społeczeństwa nadal go ( Tuska) popiera! Ba! Będą na niego głosować w wyborach! Czy Polacy to idioci? Śmiem twierdzić ze tak- niestety!

  83. biedny bitcoin

   Panie Tusk, zapraszamy do Polski na wakacje. Na pewno nie raz się spotkasz Donaldzie z prawdziwym patriotą który powie ci co o Tobie myśli. Życzę powodzenia, niech cie ciapaki ugoszczą.

  84. elvrro

   Trzeba to udowodnić sądownie, bez tego to tylko hasło na podniesienie oglądalności i kasy.

  85. Janusz Robert

   Czy tutaj piszą tylko komuniści ?

  86. archer archer

   Przyjdą wybory i dalej ciemna masa jak bydło które się szczepi i czipuje pójdzie głosować na PO. Nosz kurwa ręce opadają....

  87. Marcin Niedzielski

   To, że PO założone jest przez niemców, piskorski już mówił pare lat temu, że jest to partia wybitnie proniemiecka chyba wiedzą wszyscy, z resztą sam tusk ma korzenie niemieckie, pieniądze na założenie tej partii niemcy dawali w torbach specjalnie się z tym nie kryjąc, a niby przed kim mieliby się kryć jak u nas sami zdrajcy I agenci , żadne nowości

  88. Janusz L.

   Mazowiecki idol Dudy.

  89. Bartviol

   Co za bzdura... Sianie niezgody.

  90. Daniel Górecki

   Fajne komentarze ale potem i tak nie idziemy na wybory i tusk dochodzi do władzy...

  91. Paweł Bodura

   Tusk . Wałęsa i Schetyna. najwieksi zdrajcy Polski działają winteresie. Niemiec Brukseli a nie własnego kraju

  92. arek04020 Mróz

   TUSK ty niemiecka gnido.

  93. Damian damian

   Ciekawe czy oddał perszingowi 300 tys zł pożyczone na kampanię wyborczą

  94. Rupsi DingDong

   Tuski pochodza z Zydow z Belchatowa. Za lapowki niektore Tuski dostaly w czasie okupacji niemieckiej Polski niemieckie papiery jako swinskie folksdojcze. W samym tylko gettcie w Lodzi bylo ponad 50 Zydow o nazwisku Tusk. Tuski byly bardzo bogate, np. kamienica na rogu ul. Pulawskiej i Narbutta w Warszawie nalezala przed 1939 r. do Abrahama i Lazara Tusk.

  95. Mateusz Cichy

   Jebac go

  96. Zbigniew Szczepański

   GŁOŚNIEJ O TYM i napisy po angielsku poprosimy !!!

  97. Dariusz Zielinski

   Mowa nienawiści w komentarzach oj nie ładnie !

  98. Dariusz Zielinski

   Mowa Nienawiści w komentarzach oj oj oj .!

  99. Conscious Self

   Tylko powoli ze składaniem parasola nietykalności, żeby sprawcy się nic nie stało.